Transport Falas

Ofrojme transport falas ne Durres per te gjitha elektroshtepiaket e medha si edhe per porosite qe perfshijne komplet paisjesh.

Kontakto per detaje

Sherbime Dixhitale

Ne dyqanin tone mund te kryeni abonime te Dixhitalb , te blini aparate satelitore dhe tokesore, karta smart , module per aparate te inkorporuara per TV , Parabole me koke LNB dyshe dixhitalb. Kontakto per detaje

Asistence Teknike

Per te gjitha produktet e blera prane dyqanit tone ofrojme asistence dhe suport teknik per tu ardhur ne ndihme te gjithe klienteve tane. Kontakto per detaje